Ubytování v rakouských Alpách? Skvělá volba

Ubytování v rakouských Alpách? Skvělá volba

Category : Zážitky

Ubytování v rakouských Alpách? Skvělá volba

Rakousko nabízí jedinečné podmínky k prožití dovolené plné zážitků. Můžete se kochat přírodou, najít sami sebe nebo si třeba i vyzkoušet meze svých možností. Ať už se rozhodnete proniknout do fascinujícího světa hor po svých nebo se tam pohodlně vyvézt lanovkou, čekají vás nezapomenutelné zážitky z objevování majestátních horských hřebenů, sytě zelených lesů a teplých jezer s průzračně čistou vodou. Všechno toto zažijete, pokud se rozhodnete pro ubytování v rakouských Alpách.

Ubytování v rakouských Alpách- Kulmhof

Ubytování v rakouských Alpách- Tauplitz- Kulmhof

Nádherná příroda, okamžiky štěstí u jezer a vysoko v horách, bohaté zážitky z pěší turistiky i cyklistických výletů, příjemní hostitelé a jejich životní styl, zajímavá a rozmanitá nabídka kulturních pořadů, gastronomie rakouská i regionální, lidové obyčeje na venkově – to vše jsou rozmanité přísady, které dělají z Rakouska šťastnou zemi a letní dovolená v rakouských alpách je výbornou volbou.

Rádi bychom vás pozvali na místa, kde stojí za to hledat ubytování v rakouských Alpách a prožít několik dní. Přijeďte poznávat rakouské Alpy, malebné rozmanitosti Štýrska a objevíte různorodosti přírody na každém kroku. Štýrsko, „Zelené srdce Rakouska“, je nejoblíbenější prázdninový region Rakušanů a právem se může pyšnit neobvyklou rozmanitostí krajiny.

Připravili jsme pro vás ubytování v rakouských Alpách v oblasti Tauplitz- Kulmhofu (www.krasnealpy.cz).

Tauplitz centrum (8 min chůze od apartmánu)

Tauplitz centrum (8 min chůze od apartmánu)

Region Tauplitz (www.tauplitz.cz) nacházející se ve výšce 850 – 2 000 m.n.m. nabízí jedinečné přírodní krásy, přátelskost místních obyvatel a idylický život v malebných vesničkách. Na své si přijdou milovníci jak pěší nebo vysokohorské turistiky tak i cykloturistiky. Je zde připravena řada tras od nenáročných rovinných tras v údolí až náročné výstupy, lesní cesty, údolní nebo horské pastviny s mnoha jezery a jezírky, vše máte při ubytování v rakouských Alpách v Tauplitz na dosah.

V Tauplitz lze využít turistické trasy vedle rozkvetlých luk, náročné horské túry a impozantní výstupy. Turista může poznávat vodopády, jezera, okolní obce i vysoké hory. Mezi zajímavé turistické stezky patří geologické tematické cesty, trasy Via Artis následující stopy místních umělců, tradiční putování po solných stopách, procházky vhodné pro milovníky přírody a přírodních zajímavostí vedoucí rašeliništěm i poznávací trasa zaměřená na přírodu a technické zajímavosti. Nádherná příroda, nebeský klid a čistá voda lákají k rybaření. Úspěch záleží na řadě komponentů, které se v této oblasti harmonicky spojují. Jsou to dobrá kvalita vody v jezerech a řekách, domácí chov ryb a kladný vztah obyvatel ke zdejší přírodě. Turisté v regionu naleznou nejkrásnější vody pro rybaření ve střední Evropě. Dalšími oblíbenými letními aktivitami jsou jízda na koni, plážový volejbal, vyhřívané koupaliště, jakož i kuželna. Na své si přijdou také milovníci dobrodružství, kteří mohou vyzkoušet horolezectví, kanoistiku nebo paragliding.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout ubytování v rakouských Alpách (www.krasnealpy.cz), abyste i vy mohli zažít tuto jedinečnou atmosféru.

Těšíme se na vás v apartmánu  www.krasnealpy.cz